Zapojte se!

Zajímáte se o umění a chtěli byste se aktivně podílet na našich projektech?
Přidejte se k nám 
a zjistěte víc o aktuálních příležitostech!  

Nadace Pudil Family Foundation a Kunsthalle Praha mají rozmanité aktivity, které potřebují kvalitní podporu od zkušených kurátorů, profesionálního managementu, ale především nadšených spolupracovníků a zaměstnanců. Jsme totiž přesvědčeni, že jedině tak mohou vzniknout výjimečné výstavy zanechávající v návštěvnících silný dojem.

Náš tým Kunsthalle Praha se bude nadále rozrůstat, proto hledáme nejen kolegy na plný úvazek, ale i dobrovolníky i spolupracovníky, kteří s námi sdílí profesionální přístup, kreativitu, týmového ducha, seriózní vystupování a především lásku k umění.

Pracovní pozice

Kunsthalle Praha: Design Store Manager

Kunsthalle Praha hledá do svého týmu kolegu/kolegyni na pozici Design Store Manager 

Kunsthalle Praha: Správce stálé sbírky

Kunsthalle Praha hledá do svého týmu kolegu/kolegyni na pozici Správce stálé sbírky. Zájemce prosíme o vyjádření svého zájmu a zaslání svého profesního životopisu na email jobs@kunsthallepraha.org. Těšíme se na Váš email.

Kunsthalle Praha: Registrář

Kunsthalle Praha hledá do svého týmu kolegu/kolegyni na pozici Registrář. Zájemce prosíme o vyjádření svého zájmu a zaslání svého profesního životopisu na email jobs@kunsthallepraha.org. Těšíme se na Váš email.

Hledáme rodilého mluvčího angličtiny pro externí spolupráci

Pro externí spolupráci hledáme rodilého mluvčího angličtiny se znalostí češtiny pro překlady z českého do anglického jazyka. Zájemce prosíme o zaslání svého profesního životopisu a ukázek své práce na email jobs@kunsthallepraha.org.

Kunsthalle Praha - stáže a další aktivity

Baví vás výtvarné umění? Chtěli byste se podílet na vzniku výstav, publikací a dalších projektů z oblasti českého i světového moderního a současného umění? Rádi byste se mimo zaměstnání odreagovali výtvarným uměním? Nebo studujete a chcete získat hodnotné zkušenosti? Neváhejte se k nám připojit coby dobrovolník či stážista!