Novinky
Nadace The Pudil Family Foundation podpořila výstavu Třetí mysl. Jiří Kovanda a (ne)možnost spolupráce Nadace The Pudil Family Foundation podpořila výstavu Americká grafika tří století Kunsthalle Praha hledá do svého týmu kolegu/kolegyni na pozici Registrář. Kunsthalle Praha hledá do svého týmu kolegu/kolegyni na pozici Správce stálé sbírky. Kurátorkou Kunsthalle Praha se stala Christelle Havranek. Nadace The Pudil Family Foundation podpořila výstavu Celník Rousseau: Malířův ztracený ráj, kterou můžete navštívit od 14. 9. v paláci Kinských. Hledáme rodilého mluvčího angličtiny pro externí spolupráci na česko-anglických překladech. Nadace The Pudil Family Foundation zapůjčila díla Toyen a Štyrského do stálé sbírky Národní galerie. Nadace The Pudil Family Foundation podpořila výstavu Cranach ze všech stran. Výstava bohatá na doprovodný program bude probíhat do 22. 1. 2017 ve Šternberském paláci. Nadace The Pudil Family Foundation podpořila výstavu „Císař Karel IV 1316-2016.“ Výstava bude probíhat od 15. 5. 2016 ve Valdštejnské jízdárně. Nadace The Pudil Family Foundation zapůjčila tři surrealistické obrazy ze své sbírky na výstavu v Alšově Jihočeské galerii. „Prostředků, které stát směřuje do výtvarného umění, je zoufale málo,“ říká Petr Pudil v rozhovoru pro radio Zet. Nadace The Pudil Family Foundation podpořila výstavu Aj Wej-Wej v Národní Galerii v Praze. Výstavu můžete navštívit denně mimo pondělí ve Veletržním paláci.

The Pudil Family Foundation
Pomáhame šířit hodnoty českého umění

"Krásné a dobré je pracovat na zemi, ať už děláte cokoliv užitečného, ale je jedna věc stejně dobrá a krásná, a to je pozorovat. Pozorovat, vidět, objevovat, to jest veliké a tvůrčí dílo, ale je k tomu třeba vzletu a kdo se neumí vznést, nevidí co jest."

K. Čapek (1923)

Nadace Pudil Family Foundation je otevřená nezisková organizace zaměřená na podporu vysoce kvalitních, inovativních výstav, výzkumných projektů a vzdělávacích programů, které napomáhají porozumění a šíření hodnot českého i světového moderního a současného umění.

"Umění je součástí naší kultury, učí nás pohledem do děl umělců chápat události minulé, naše kořeny, hodnoty, bolesti, strachy, radosti a vášně předchozích generací. Vnímáním děl současných umělců vidíme různá zrcadla současné společnosti i sebe sama. České výtvarné umění je oblastí s minimální podporou státu, korporací a jednotlivců. I proto jsme se rozhodli zaměřit svoji pozornost na české výtvarné umění, napřeli jsme naši energii, zkušenosti a finanční podporu tímto směrem. "

Petr Pudil

Nadace The Pudil Family Foundation

Čtěte více

Kunsthalle Praha

Čtěte více

Podpořené projekty

Čtěte více

Umělecká sbírka

Čtěte více

Ivana Goossen – Chief Executive Officer

Administrativní Budova The Blox
Evropská 2758 / 11
160 00 Praha 6

+420 220 183 815
office(at)pudilfamilyfoundation.org

Dopravní spojení 

Tramvajová stanice Dejvická

Stanice Metra A – Dejvická
Východ metra směrem na Evropskou ulici

Umístění kanceláří a parkování

Kanceláře Nadace The Pudil Family Foundation i Kunsthalle Praha jsou dočasně umístěny v prostorách společnosti bpd partners  v administrativní budově Blox. Parkování je po předchozí domluvě možné v podzemních garážích v budově Blox.